• 2 adet CWDM 1390-G657A-SCAPC-5.5-0.5m Pasif Cihaz
  • 2 adet CWDM 1390-G657A-SCAPC-5.5-0.5m Pasif Cihaz

2 adet CWDM 1390-G657A-SCAPC-5.5-0.5m Pasif Cihaz

Stokta var
SKU s4409
  • ₺200.97


1 Açıklama
CICVCHC' Kaba Dalgaboyu Bölmeli Çoklayıcı (CWDM) düşük kaybı ve güvenilir performans gösterir. cihaz pass bantları geniş sahiptir ve yüksek izolasyon, ucuz ve soğutmasız ile işleyen lazerler için ideal, düşük maliyetli ürün olmasını sağlayan CATV için uygun ve metro/erişim ağ uygulamaları. kolayca özelleştirilebilir, CICVCHC' CWDM standart ambalaj ve bağlayıcı tarafından yapılandırılabilir seçenekleri.
2 Özellik
l Düşük ekleme kaybı
l Geniş geçiş bandı
l Yüksek kanal izolasyonu
l Düşük polarizasyon bağımlı kaybı
l Olağanüstü güvenilirlik ve istikrar
l Epoksi ücretsiz optik yolu
l Telcordia/Bellcore Uyumlu
3 Uygulama
l Erişim ağları
l Metro WDM sistemleri
l Kurumsal ağlar
l Telekomünikasyon
l Ekle/Bırak Kanal
4 Genel şartname
öğeler
birim
parametreler
Normal Bilgi
çalışma Dalgaboyu
nm
İTÜ veya İTÜ + 1
(1260-1620) veya (1460-1620)
kanal Aralığı
nm
20nm İTÜ izgaralar
Port Iletim
(Port1 = > Port2)
kanal Passband
nm
& lambda; c±7. 0
iletim Ekleme Kaybı
dB (Max.)
0.6
dB (Typ.)
0.4
komşu Kanal Izolasyonu
dB (Min.)
30
Olmayan Komşu Kanal Izolasyonu
dB (Min.)
50
Passband Dalgalanma
dB (Max.)
0.3
polarizasyon Bağımlı Kaybı
dB (Max.)
0.1
portuna Yansıma
(Port1 = > Port3)
yansıma Ekleme Kaybı
dB (Max.)
0.4
dB (Typ.)
0.25
yansıma Kanal Izolasyon
dB (Min.)
15
yansıma Bant Dalgalanma
dB (Max.)
0.20
polarizasyon Bağımlı Kaybı
dB (Max.)
0.1
diğerleri
yönelme
dB (Min.)
50
geri dönüş Kaybı
dB (Min.)
50
polarizasyon Mod Dağılma
Ps (Max.)
0.20
güç Kullanma
mW (Max.)
500
gerilme Yükü
N (Max.)
5
çalışma Sıcaklığı
derece Santigrat
-5 ~ 70
depolama Sıcaklığı
derece Santigrat
-40 ~ 85
paket Boyutları
mm
Φ5. 5xL38 için 900um gevşek tüp
lif tipi
-
SMF-28e + veya ITU-T G657.A
NOTLAR:
1) konnektörler olmadan cihazlar Tüm özelliklerine dayanmaktadır, ve dalga boyu üzerinde garantili, polarizasyon ve sıcaklık.
2) PMD ve kromatik dağılım değerleri tasarım tarafından garanti edilmektedir.
3) Özellikler haber verilmeksizin değiştirilebilir tabidir

  • Marka Adı: CICVCHC
  • Lif Tipi: Tek Modlu
  • Uyumlu: Özelleştirilmiş Markalar
  • Bağlayıcı Tipi: SC/APC
  • Model Numarası: CWDM390-01
  • Ürün Uzunluğu: 20m
  • Operating Wavelength: 1260~1610nm
  • Center Wavelength: 1390nm
  • Channel Passband of Transmission : +/-7.0nm
  • Package Dimension : OD=5.5mm Length=38mm Steel
  • Fiber Type: G657A
  • Connector: SC/APC (Customized)
  • Fiber Length: 0.5m with 900um loose tube
  • Delivery Package: 2pcs/pack

  • Birim Tipi: Paket
  • Paket Boyutu: 12cm x 12cm x 5cm (4.72in x 4.72in x 1.97in)

İlgili ürünler

NeoPhotonics PT7820-61-4W-C61, 125 M-2.67G 80 km Fiber Optik Ekipmanları Modülü

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? BOM için tırnak? Tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

  • ₺423.67

Çok İşlevli Fiber optik medya dönüştürücüler 2CH Video ve 10/100 M Ethernet RJ45 ve RS485 Veri-FC Tekli 20Km

çok İşlevli Fiber medya dönüştürücüler 2 kanal Video + 10/100 M Ethernet RJ45 + RS485 Veri FC portu, Singlemode tek lif 20Km kadar. genel bakış: bu model Çok Fonksiyonlu dijital Video/Veri/Ethernet Optik medya dönüştürücü, 2 kanal Video ile (analog kameralar için) + 1x10/100 Mbps Ethernet portu (mevcut Ethernet ağ için,

  • ₺521.01
  • ₺592.06

12 Strand 9/125 Fiber Optik Pigtail 1.2 m FC/APC Tek Modlu, 12 fiber pigtail

genel bakış: Fiber pigtailler füzyon yapıştırma için harika bir çözüm vardır içinde bir fiber optik muhafaza. şerit kısmi bir dış fan-out fiber pigtails ile gel ceket korunmasına yardımcı olmak için sıkı tampon olmaktan lifler hasarlı. uzay bir prim varsa, dış ceket kolayca çıkarılabilir, bir sıkı olması pigtailler

  • ₺80.77
  • ₺91.80

HW 9039 topları ortak dönüş DVI HDMI VGA + + S-9030 + CVBS VIDEO kablosu

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

  • ₺122.21

ADL230S 1310/1550nm Fiber Optik Lazer Fiber Optik Işık Kaynağı

ADL230S 1310/1550nm Fiber Optik Lazer Fiber Optik Işık Kaynağı ÖZELLIKLERI: 1. 1310/1550nm dalga boylarında; 2. Yüksek stabilizasyon; 3. 270, 1000, 2000Hz Ton 4. Düşük pil göstergesi 5. Energy tasarruf modu 6. Güç 16 saat özerklik 7. Tek yıl garanti 8. Önerilen kalibrasyon aralığı şartname: stabilizasyon

  • ₺348.55
  • ₺374.79

Fiber Optik Multimetre SM & MM JW3208A El-70 ~ + 6dBm Optik Güç Ölçer + JW3109 Optik Işık kaynağı 850/1300/1310/1550nm

JW3208 Optik Güç Ölçer ürün Tanıtımı JW3208 gelen can kalibrasyon tipi optik güç metre el kurulum için, işletme ve bakım hassas bir fiber optik ağ özel tasarım, dayanıklı, kullanışlı taşınabilir test aletidir. zeki ile görünüm, arka işık ekran geçiş seçebilirsiniz, otomatik kapanma fonksiyonu, süper geniş optik

  • ₺1 563.68

SFP-OC48-LR2

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

  • ₺2 212.01

Yüksek Kaliteli Telecommuniation-70 ~ + 10dBm APM820 El Fiber Optik Güç Ölçer

El Fiber Optik Güç Ölçer-70 ~ + 10dB 6 Dalgaboyu APM820 APM820 El optik güç ölçer bir kompakt ve kolay kullanımlı test aracı için optik fiber ağları, mutlak optik güç ölçümleri için kullanılabilecek fiberlerin göreli kaybı ölçümleri yanı sıra. uygulama telekom Bakım CCTV Bakım

  • ₺162.84

CVR-X2-SFP orijinal yeni mühürlü modülü

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

  • ₺569.79

SFP-1OC48-LR-Ardıç Uyumlu OC-48 SFP 1550 nm 40 km tek modlu ulaşmak

Sfp- 1oc48- lr- ardıç uyumlu oc-48 SFP 1550 nm 40 km ulaşmak tek- modu Sfp- 1oc48- lr 100% ardıç uyumlu oc48 SFP 1550nm 80km alıcı Ce ile kaliteli, rohs, fcc özellikler ve spesifikasyonlar Form faktörü: sfp Cihaz türü: alıcı modül Arayüzü( otobüs) türü: plug- modülü Bağlantı teknolojisi: kablolu Uygulama:

  • ₺706.07

1F4EP 100 M ikili fiber tek modlu fiber rj45 fiber optik Ethernet POE anahtarı

lütfen not: 1. ile Varsayılan ABD standart güç adaptörü; İNGILTERE, AB, BR, AU standartları istek olarak temin edilebilir. 2. Varsayılan Bir etiket ile tüm fiber bağlantı noktaları, farklı dalga boyu istek olarak temin edilebilir. bir etiket standları için gönderir 1310nm ve 1550nm alır, diğer yolu B sticker demektir. ayrıca

  • ₺135.79